Strieborné šperky- domov Strieborné šperky .sk
 
Strieborné prstene
Prstene sú azda najviac obľúbené medzi všetkými druhmi strieborných šperkov. Každá dáma a čoraz viac už aj páni nosia strieborné prstene na jednom či dvoch prstoch. Výnimkou nie je ani viac ako 5 prstenov.

Tak ako to už pri strieborných šperkoch je zvykom, aj prstenov je veľmi veľa druhov, v zásade sa odlišujú hlavne materiálom, štruktúrou, zložitosťou spracovania ako aj veľkosťou a prípadnými doplnkami. Základné rozdelenie, ktoré nájdete aj v mnohých obchodoch je na šperky s kameňom, bez kameňu a strieborné prstene na nohu. Pre lepšiu predstavu uvádzame niekoľko typov strieborných prstenov pre každodenné chvíle:

Strieborný prsteňStrieborný prsteň na nohu zdobený lístkami konope čiže marihuany. Veľkosť prsteňa možno stlačením či roztiahnutím upraviť.

PrsteňElegantný strieborný prsteň s dôrazným vzorom nakloneného oválu. Vhodný pre dámy, ktoré sa chcú páčiť nie len na večierkoch, ale počas aktivít pracovného dňa.


Prsteň v tvare bleskuPrsteň zalomený v tvare blesku pre moderné a dynamické ženy, ktoré chcú vyjadriť vášeň a nádych energetickosti v jednom.

Samozrejme  internet je plný zdrojov a informácií o šperkoch všeobecne, nájdete aj weby zamerané na strieborné prstene:

TOP JEWELS s.r.o.
Nová 22, 073 01 Sobrance
IČO: 44559097 IČ DPH: SK2022744163
Tel.: 0948 666 665
Mail: info@isperky.sk
Domov | Kontakt
 
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree jewelry web templates